Contacte

CONTACTE

Nom:*
E-mail:*
Telèfon:
Missatge:*
Puja les teves imatge (Màx. 8 Mbs. en TOTAL):

Aquest formulari permet adjuntar fins a 10 imatges a la vegada.
Premeu el botó "Examinar", i trieu totes les imatges que voleu adjuntar a la vegada. Per fer-ho, haureu de fer click sobre cadascuna de les imatges mentre apreteu la tecla Ctrl del teclat.

Quan premeu la tecla "Envia" del formulari, caldrà que espereu que les fotografies s'enviin, depenent del tamany de les imatges aquest procés pot ser lent.

Verificació:

 

Àrea Tel Mail
Alcaldia Tel. 972 83 70 10 – Ext. 2229 alcaldia@santacristina.cat
Arxiu Municipal Tel. 972 83 70 10 – Ext. 2114 arxiu@santacristina.cat
Biblioteca Tel. 972 057 850 biblioteca@santacristina.cat
Comunicació Tel. 972 83 70 10 – Ext. 2215 comunicacio@santacristina.cat
Cultura i Patrimoni Tel 972 83 70 10 – Ext. 2210 mtcosta@santacristina.cat
Ensenyament Tel 972 83 70 10 – Ext. 2202 jnadal@santacristina.cat
Escola Bressol Tel. 972 804 550 escolabressol@santacristina.cat
Escola Municipal de Música 972 838 003 escolademusica@santacristina.cat
Espai Ridaura 972 838 003 mtcosta@santacristina.cat
Festes Tel 972 83 70 10 – Ext. 2202 jnadal@santacristina.cat
Joventut 972 837 918 zonajove@santacristina.cat
Medi Ambient Tel. 972 83 70 10 – Ext. 2213 jdefebrer@santacristina.cat
OAC Tel. 972 83 70 10 oac@santacristina.cat
Ocupació Tel. 972 83 70 10 – Ext. 2226 ocupacio@santacristina.cat
Participació Ciutadana Tel. 972 83 70 10 – Ext 2226 participacio@santacristina.cat
Pavelló d’Esports Tel. 972 057 860 esports@santacristina.cat
Policia Local 972 83 82 82 policia@santacristina.cat
Promoció Econòmica Tel. 972 83 70 10 – Ext 2226 promocioeconomica@santacristina.cat
Punt d’Igualtat Tel. 972 057 855 igualtat@santacristina.cat
Sanitat Tel. 972 83 70 10 – Ext. 2202 jnadal@santacristina.cat
Secretaria Tel. 972 83 70 10 – Ext. 2203 secretaria@santacristina.cat
Serveis Econòmics - hisenda Tel. 972 83 70 10 – Ext. 2102 recaptacio@santacristina.cat
Serveis Socials 722 791 482 serveissocials@santacristina.cat
Tecnologies de la informació i la comunicació Tel. 972 83 70 10 – Ext. 2114 arxiu@santacristina.cat
Turisme Tel. 972 057 865 turisme@santacristina.cat
Urbanisme 972 83 70 10 – ext. 2207 urbanisme@santacristina.cat

Facebook

Instagram

Twitter